Beşiktaş’ta Karel Santral Servis ve Satış Şubesi

0


Beşiktaş Karel Servisi

İşletmelerin em çaresiz kaldığı durumlardan birisi iletişim alt yapılarında meydana gelen arızalardır. Özellikle çevrimiçi hizmetleri olan ya da çağrı merkezi görevi gören işletmelerde iletişim kopuklukları işin görülemez olmasına sebep olur. İletişim bozukluğu telefon hattında, internet bağlantılarında ya da şirketin kendi personelleri arasındaki iletişim sağlayan özel yazılımlarda olabilir. Üç durumda da bu arızanın bir an önce çözülmesi işin sürekliliği ve itibar bakımından önemlidir. İletişim ağlarında meydana gelen arızlarda firmalara genellikle bağlantı firmasının müşteri hizmetleri ile irtibata geçerler. Ancak müşteri hizmetleri ile servis arasında gidip gelen firmalar, acil bir çözüm alamamaktadır.

Bağlantı Sorunlarında En Acil Çözüm

Beşiktaş çevresinde faaliyet gösteren firmaların bağlantı sorunu yaşamaları halinde başvuracakları ve çözüm alacakları en kısa yol Beşiktaş karel servisi hizmetleridir. Sadece 2 saat gibi kısa bir sürede sorunun nedeni tespit eden firmamız, çözüm için çalışmalara bağlamaktadır. Firmamız tarafından firmaların santral hizmetlerinde meydana gelen arızlar, telefon bağlantıların oluşan arızalar ve firma içi uygulamalarda yaşanan aksaklıklar giderilir. Bunların dışında firmamızın satışını yaptığı birçok farklı ürün ve hizmet de bulunmaktadır.

Beşiktaş Karel Servisi Faaliyetleri

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda network ağ kurulumu, karel santral, multitek santral, fortel santral, ip santralleri, GSM terminali kurulumu yapmaktadır. Bunun dışında görüşme kayıt cihazı, telefon ve kamera satışı yapan firmamız bunların montajını da yapmaktadır. Hem arızalar hem de firmanızın gelişmesini sağlayacak diğer kurulumlar için Beşiktaş Karel servisi firmamızı tercih ediniz. Bilgi almak için çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.