Yıldızname ve Astroloji Bilgileri İle Aşk Falı Bakımı

0

Bazen, hayatımızla ilgili, tek bir konu, ya da, tek bir soru ; kafamızı meşgul eder. Kendi kendimize, işin içinden, çıkamadığınız durumlarda, gelecekten haber verdiğine, inanılan ritüellere başvururuz. İyi birşeyler duymak isteriz. Aşk falı, yıldızname ve astroloji gibi. Bu konuda şeçenek çoktur. Ancak, öğrenmek istediğimiz, konuya göre, bize daha faydalı olacak olanı, seçebiliriz. Fal, dünya üzerinde, çok eski zamanlardan, bu yana süregelen, bir inanıştır.

Ön sezileri, güçlü kişilerin, herhangi bir araç kullanarak, geleceğimizle ilgili bize haber vermesidir. Fal; eğer bu konuda, yeteneğimiz yoksa, sonradan öğrenebileceğimiz birşey değildir. Sezgilerin yoğun olması, ve bu hisleri, doğru yönledirmeyi bilmemiz gerekir.

Durugörü, yeteneğine sahip kişilerin, neye baktıklarının, yani hangi aracı kullandıklarının, pek önemi yoktur. Önemli olan, ne hissettiği ve nasıl yorumladığıdır. Kullandığı dil de çok önemlidir. Anlaşılır ve yalın bir dil kullanmanın yanı sıra, kelimeleri süslemeli, negatif durumları, yumuşatmayı bilmeli, en önemlisi, doğru yönlendirmelidir.

Fal bitiminde, kişide kafa karışıklığı yaratmamalı, onu rahatlatmalıdır. Bu yüzden, bu işi, ustalıkla yapan, alanında uzman olan kişilere başvurmalıyız ki, piskolojik olarak bizi sarsmasın, hüsran yaratmasın.

Astrolojide, tek bir sorunun cevabını, merak ediyorsak, genelde; Horary kullanırız. Merak ettiğimiz, konunun, tarihini ve saatini girerek, sorumuzun cevabını bulabiliriz. Ancak, birden fazla, merak ettiğimiz, soru var ise, bu yöntemi kullanamayız.

Aşk falınızı merak ediyorsanız hemen öğrenmek için linke tıklayın: https://onlinefalcilar.com/

Konu; İlişkimizin geleceği ise, birden çok şeyi öğrenmek istiyorsak; Aşk falına başvurabiliriz. Aşk hayatımız ile ilgili, tüm merak ettiğimiz konularda ipucu elde edebilir, göremediğimiz, başka bir yol bulabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.